All for Joomla All for Webmasters
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
ENERJİST TAKIMI

TAKIM ARKADAŞLARIMIZ

Prof. Dr. Nesrin KAYATAŞ DEMİR

Kulüp & Elektromobil Akademik Danışmanı

Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Fatih KAYA

Hidromobil & Elektromobil Akademik Sorumlusu

Dr.Öğr.Üyesi Saltuk Buğra SELÇUKLU

Hidromobil Akademik Danışmanı

Kadir SUVEREN

Takım Kaptanı

ERÜ ESM 3.Sınıf Öğrencisi

Süleyman UYSAL

Hidrojen & PEM Yakıt Pili Danışmanı

ERÜ ESM Yüksek Lisans 2.Sınıf Öğrencisi

Muhammed Enes AYTEMİZ

Takım Kaptan Yardımcısı

ERÜ BM 4.Sınıf Öğrencisi

Batuhan GÜRBÜZ

Takım Kaptan Yardımcısı

ERÜ ESM 3.Sınıf Öğrencisi

İpek UYSAL

Takım Kaptan Yardımcısı & Sponsorluk Birim Başkanı

ERÜ ESM 2.Sınıf Öğrencisi

Mert BÜSTAÇ

Elektrik - Elektronik & Yazılım Birim Başkanı

ERÜ ESM 4.Sınıf Öğrencisi

Mehmet KAÇAR

Mekanik Birim Başkanı

ERÜ MM 2.Sınıf Öğrencisi

Yakup Ogün SÜZEN

Tasarım Birim Başkanı

ERÜ MM 3.Sınıf Öğrencisi

Mehmet Can YILMAZ

Kompozit Birim Başkanı

ERÜ ESM 3.Sınıf Öğrencisi

Berkan YILMAZ

Kompozit Birim Başkan Yardımcısı

ERÜ MM 4.Sınıf Öğrencisi

Berra DUMANLI

Medya & Tanıtım Birim Bşkanı

ERÜ ESM 2.Sınıf Öğrencisi

Emre ÖZDOĞAN

Elektrik - Elektronik & Yazılım Birim Başkan Yardımcısı

ERÜ ESM & EEM 3. Sınıf Öğrencisi

Muhammad Usama JUNAID

Elektrik - Elektronik & Yazılım Birim Başkan Yardımcısı

ERÜ EEM 3.Sınıf Öğrencisi

Emre YAZĞI

Elektrik - Elektronik & Yazılım Birim Başkan Yardımcısı

ERÜ MM 3.Sınıf Öğrencisi

Tayyar EŞİYOK

Elektrik - Elektronik & Yazılım Birim Başkan Yardımcısı

ERÜ ESM 3.Sınıf Öğrencisi

Mustafa Mert DEMİRCİ

Elektrik - Elektronik & Yazılım Birimi

ERÜ EEM 4.Sınıf Öğrencisi

Duygu KOÇ

Elektrik - Elektronik & Yazılım Birimi

ERÜ EEM 4.Sınıf Öğrencisi

Osman DAĞDEVİREN

Elektrik - Elektronik & Yazılım Birimi

ERÜ ESM 2.Sınıf Öğrencisi

Ahmet ALTUN

Elektrik - Elektronik & Yazılım Birimi

ERÜ EEM 2.Sınıf Öğrencisi

Osman YAYLA

Elektrik - Elektronik & Yazılım Birimi

ERÜ MM 2.Sınıf Öğrencisi

İpek YIKILMAZ

Elektrik - Elektronik & Yazılım Birimi

ERÜ EEM 3.Sınıf Öğrencisi

Hüdanur MARAL

Elektrik - Elektronik & Yazılım Birimi

ERÜ EEM 4.Sınıf Öğrencisi

Sevgi Nur ŞAHBAZ

Elektrik - Elektronik & Yazılım Birimi

ERÜ EEM 4.Sınıf Öğrencisi

Yunus Emre YEĞİN

Elektrik - Elektronik & Yazılım Birimi

ERÜ EEM 3. Sınıf Öğrencisi

Ahmad Mustafa WARDAK

Elektrik - Elektronik & Yazılım Birimi

ERÜ EEM 3.Sınıf Öğrencisi

Emine CANAVARCI

Elektrik - Elektronik & Yazılım Birimi

ERÜ EEM 3.Sınıf Öğrencisi

Ali Asrın ÇETİNDERE

Elektrik - Elektronik & Yazılım Birimi

ERÜ EEM 1.Sınıf Öğrencisi

Hikmet SAYAR

Elektrik - Elektronik & Yazılım Birimi

ERÜ MM 1.Sınıf Öğrencisi

Emre ALTIN

Elektrik - Elektronik & Yazılım Birimi

ERÜ EEM 2.Sınıf Öğrencisi

Eren Tekin

Mekanik Birimi

ERÜ ESM 2.Sınıf Öğrencisi

Mücahit Cemal ÜNLÜTÜRK

Mekanik Birimi

ERÜ MM 3.Sınıf Öğrencisi

Hasret ÖZKAN

Mekanik Birimi

ERÜ ESM 2.Sınıf Öğrencisi

Yılmaz ÇELİK

Mekanik Birimi

ERÜ MM 2.Sınıf Öğrencisi

Muhammet YILDIZ

Mekanik Birimi

ERÜ UM 3.Sınıf Öğrencisi

Hasan Mert KORKMAZ

Mekanik Birimi

ERÜ ESM & EEM 3.Sınıf Öğrencisi

Mehmet ŞİMŞEK

Mekanik Birimi

ERÜ ESM 4.Sınıf Öğrencisi

Talha TUNÇ

Mekanik Birimi

ERÜ MM 2.Sınıf Öğrencisi

Bilal ÖZ

Mekanik Birimi

ERÜ ESM 1.Sınıf Öğrencisi

Mustafa Emre KOYUN

Mekanik Birimi

ERÜ ESM 2.Sınıf Öğrencisi

Akın GEVŞEK

Mekanik Birimi

KÜ MYO MMT 2.Sınıf Öğrencisi

İbrahim SAN

Tasarım Birimi

ERÜ MM 4.Sınıf Öğrencisi

İlker Abdullah PEHLİVAN

Tasarım Birimi

ERÜ MM 3.Sınıf Öğrencisi

Ayşe Nur DELAK

Tasarım Birimi

ERÜ ESM 3.Sınıf Öğrencisi

İkram ŞAHAN

Tasarım Birimi

ERÜ ESM 4.Sınıf Öğrencisi

Nisanur Yıldırım

Tasarım Birimi

ERÜ MM 3.Sınıf Öğrencisi

Senih TATLI

Tasarım Birimi

ERÜ MM 3.Sınıf Öğrencisi

Batuhan DİNÇ

Tasarım Birimi

ERÜ MM 1.Sınıf Öğrencisi

Tuğba ÇETİNDAĞ

Tasarım Birimi

ERÜ MM 3.sınıf Öğrencisi

Hüda Nur AVŞAR

Tasarım Birimi

ERÜ UM 2.Sınıf Öğrencisi

Koray Alp ARSLAN

Tasarım Birimi

ERÜ ESM 1.Sınıf Öğrencisi

Nisanur Aslan

Tasarım Birimi

ERÜ ESM 1.Sınıf Öğrencisi

Ahmet Mustafa ÇAVDAR

Kompozit Birimi

ERÜ MM 2.Sınıf Öğrencisi

Selahattin TÜRKER

Kompozit Birimi

ERÜ MM 4.Sınıf Öğrencisi

Sena ERDEM

Kompozit Birimi

ERÜ ESM 2.Sınıf Öğrencisi

Cihan TAŞKIRAN

Kompozit Birimi

ERÜ MM 2.Sınıf Öğrencisi

Ünal Emre ÖZBAY

Medya & Tanıtım Birimi

ERÜ MM 4.Sınıf Öğrencisi

Büşra AYYILDIZ

Medya & Tanıtım Birimi

ERÜ ESM 4.Sınıf Öğrencisi

Nermin BÜTÜNER

Medya & Tanıtım Birimi

ERÜ ESM 2.Sınıf Öğrencisi

Eda ALPARSLAN

Sponsorluk Birimi

ERÜ EEM 3.Sınıf Öğrencisi

Alperen KARAHAN

Sponsorluk Birimi

ERÜ EM 2.Sınıf Öğrencisi

Enes Emre KÖSE

Sponsorluk Birimi

ERÜ MM 4.Sınıf Öğrencisi

Merve ÖZÜDOĞRU

Sponsorluk Birimi

ERÜ ESM 2.Sınıf Öğrencisi

Hatice ÇİĞDEM

Sponsorluk Birimi

ERÜ ESM 4.Sınıf Öğrencisi

Şura FİDAN

Sponsorluk Birimi

ERÜ ESM 2.Sınıf Öğrencisi

Beyza KARAGÖZ

Sponsorluk Birimi

ERÜ ESM 4.Sınıf Öğrencisi

Burak SAĞIROĞLU

Sponsorluk Birimi

ERÜ EM 2.Sınıf Öğrencisi

Nazlı ÇELİK

Sponsorluk Birimi

ERÜ EEM 3.Sınıf Öğrencisi

Alper PEKER

Sponsorluk Birimi

ERÜ EEM 3.Sınıf Öğrencisi

Ezgi EYİSON

Sponsorluk Birimi

ERÜ ESM 2.Sınıf Öğrencisi

Muhammed İSMAYİLZADE

Sponsorluk Birimi

ERÜ ESM 1.Sınıf Öğrencisi

İbrahim SAYDAM

Sponsorluk Birimi

ERÜ MM 3.Sınıf Öğrencisi

Beyza BOZDAĞ

Sponsorluk Birimi

ERÜ ESM 1.Sınıf Öğrencisi

© Copyright 2020 - voltacar.net by VoltaCAR