All for Joomla All for Webmasters
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
ENERJİST TAKIMI

TAKIM ARKADAŞLARIMIZ

Prof. Dr. Nesrin KAYATAŞ DEMİR

Kulüp Akademik Danışmanı

Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Fatih KAYA

Takım Teknik Danışmanı

Can ÜSTÜNDAĞ

Takım Kaptanı

ERÜ ESM 3. Sınıf Öğrencisi

Ömer Faruk ÖZCAN

Kulüp Başkanı& Kaptan Yardımcısı

ERÜ ESM 3. Sınıf Öğrencisi

Muhammed Enes Aytemiz

Takım Kaptan Yardımcısı

ERÜ BM 3.Sınıf Öğrencisi

Batuhan GÜRBÜZ

Takım Kaptan Yardımcısı

ERÜ ESM 2. Sınıf Öğrencisi

Furkan Salih KAVUTCU

Takım kaptan Yardımcısı

ERÜ ESM 3.Sınıf Öğrencisi

Kadir SÜVEREN

Mekanik Birim Başkanı

ERÜ ESM 2.Sınıf Öğrencisi

Mert BÜSTAÇ

Elektrik&Elektronik ve Yazılım Birim Başkanı

ERÜ ESM 3.Sınıf Öğrencisi

Ebubekir TUNCAY

Sponsorluk Birim Başkanı

ERÜ ESM 3.Sınıf Öğrencisi

Berkan YILMAZ

Kompozit Birim Başkanı

ERÜ MM 3.Sınıf Öğrencisi

Emre YAZĞI

Elektrik&Elektronik ve Yazılım Birimi

ERÜ MM 2.Sınıf Öğrencisi

Muhammad Usama JUNAİD

Elektrik & Elektronik Yazılım Birimi

ERÜ EEM 2. Sınıf Öğrencisi

Emre ÖZDOĞAN

Elektrik & Elektronik Yazılım Birimi

ESM 2.Sınıf Öğrencisi

Abdurrahman KIRAÇ

Elektrik & Elektronik Yazılım Birimi

ERÜ ESM/EEM 3. Sınıf Öğrencisi

Gamze ÖZKIRAR

Elektrik & Elektronik Yazılım Birimi

ERÜ ESM 3. Sınıf Öğrencisi

Hüdanur MARAL

Elektrik & Elektronik Yazılım Birimi

ERÜ EEM 3. Sınıf Öğrencisi

İKRAM ŞAHAN

Elektrik & Elektronik Yazılım Birimi

ESM 3.SINIF Öğrencisi

Mustafa Mert DEMİRCİ

Elektrik & Elektronik Yazılım Birimi

ERÜ EEM 3. Sınıf Öğrencisi

Osman DAĞDEVİREN

Elektrik & Elektronik Yazılım Birimi

ERÜ ESM 1. Sınıf Öğrencisi

Ahmet ALTUN

Elektrik & Elektronik Yazılım Birimi

ERÜ EEM 1. Sınıf Öğrencisi

Taha ONAY

Elektrik & Elektronik Yazılım Birimi

Duygu KOÇ

Elektrik & Elektronik Yazılım Birimi

ERÜ EEM 3. Sınıf Öğrencisi

Eda Nur Çeri

Elektrik & Elektronik Yazılım Birimi

ERÜ EEM 3. Sınıf Öğrencisi

İpek YIKILMAZ

Elektrik & Elektronik Yazılım Birimi

ERÜ EEM 2. Sınıf Öğrencisi

Tayyar EŞİYOK

Elektrik & Elektronik Yazılım Birimi

ERÜ ESM 2. Sınıf Öğrencisi

AlperenYALÇIN

Elektrik & Elektronik Yazılım Birimi

ERÜ BM Hazırlık Öğrencisi

Sadyrbai Zhumadilov

Elektrik & Elektronik Yazılım Birimi

Osman YAYLA

Elektrik & Elektronik Yazılım Birimi

ERÜ MM 1. Sınıf Öğrencisi

Sevginur ŞAHBAZ

Elektrik & Elektronik Yazılım Birimi

Yakup Ogün SÜZEN

Tasarım Birimi

ERÜ MM 2. Sınıf Öğrencisi

Recep Tayyip TAŞTAN

Tasarım Birimi

ERÜ ESM 2. Sınıf Öğrencisi

İbrahim SAN

Tasarım Birimi

ERÜ MM 3 Sınıf Öğrencisi

İlker Abdullah PEHLİVAN

Tasarım Birimi

ERÜ MM 2. Sınıf Öğrencisi

Kadir Mert UYANIK

Tasarım Birimi

ERÜ ESM 1. Sınıf Öğrencisi

Ahmet Samet ALTUNEL

Tasarım Birimi

ERÜ ESM 1. Sınıf Öğrencisi

Ayşe Nur DELAK

Tasarım Birimi

ERÜ ESM 2. Sınıf Öğrencisi

Mücahid Cemak ÜNLÜTÜRK

Mekanik Birimi

ERÜ MM 2. Sınıf Öğrencisi

İsmail DURAN

Mekanik Birimi

ERÜ MM 1.Sınıf Öğrencisi

Mete Uğur İNCEER

Mekanik Birimi

ERÜ MM Hazırlık Öğrencisi

Melih TANIR

Mekanik Birimi

ERÜ ESM 1. Sınıf Öğrencisi

Mehmet KAÇAR

Mekanik Birimi

ERÜ MM 1. Sınıf Öğrencisi

Oğulcan ÜNKAZAN

Mekanik Birimi

ERÜ MM 1. Sınıf Öğrencisi

Muhammet YILDIZ

Mekanik Birimi

ERÜ UM 2. Sınıf Öğrencisi

Hasret ÖZKAN

Mekanik Birimi

ERÜ ESM 1. Sınıf Öğrencisi

Yılmaz ÇELİK

Mekanik Birimi

ERÜ MM 1. Sınıf Öğrencisi

Rafet Uzuner

Mekanik Birimi

ERÜ MM 1. Sınıf Öğrencisi

Eren TEKİN

Mekanik Birimi

ERÜ ESM 1. Sınıf Öğrencisi

Sedat Enes SARI

Kompozit Birimi

Mehmet YILMAZ

Kompozit Birimi

ERÜ ESM 2.Sınıf Öğrencisi

Ahmet Mustafa ÇAVDAR

Kompozit Birimi

ERÜ MM 1.Sınıf Öğrencisi

Selahattin TÜRKER

Kompozit Birimi

ERÜ MM 3.Sınıf Öğrencisi

Nisanur YILDIRIM

Medya&Tanıtım Birimi

ERÜ MM 2.Sınıf Öğrencisi

Berra DUMANLI

Medya&Tanıtım Birimi

ERÜ ESM 1.Sınıf Öğrencisi

Ünal Emre ÖZBAY

Medya&Tanıtım Birimi

ERÜ MM 3.Sınıf Öğrencisi

Hazal SUBATAN

Sponsorluk Birimi

ERÜ Hİ 2.Sınıf Öğrencisi

Alperen KARAHAN

Sponsorluk Birimi

ERÜ EM 1.Sınıf Öğrencisi

Burak SAĞIROĞLU

Sponsorluk Birimi

ERÜ MF 1.Sınıf Öğrencisi

Enes Emre KÖSE

Sponsorluk Birimi

ERÜ MM 3.Sınıf Öğrencisi

Merve ÖZÜDOĞRU

Sponsorluk Birimi

ERÜ ESM 1.Sınıf Öğrencisi

Yasin GÜMÜŞBAŞ

Sponsorluk Birimi

ERÜ MF Öğrencisi

Hatice ÇİĞDEM

Sponsorluk Birimi

ERÜ ESM 3.Sınıf Öğrencisi

İpek UYSAL

Sponsorluk Birimi

ERÜ ESM 1.Sınıf Öğrencisi

Şura FİDAN

Sponsorluk Birimi

ERÜ ESM 1.Sınıf Öğrencisi

Eda ALPARSLAN

Sponsorluk Birimi

ERÜ EEM 2.Sınıf Öğrencisi

Akın GEVŞEK

Mekanik Birimi

KÜ MYO MMT 1.Sınıf Öğrencisi

© Copyright 2020 - voltacar.net by VoltaCAR